Beurs voor kleine uitgevers

 

Zondag 12 december 2004 vond de 27ste editie van de beurs voor kleine uitgevers plaats in het Amsterdamse Paradiso. De happening was redelijk bezocht alhoewel iets minder druk dan vorig jaar toen de doorgangen vaak verstopt waren door de vele kooplustigen of anderzins nieuwsgierigen.

beurs voor kleine uitveres dec 2004Een deel van de 86 deelnemende kleine uitgevers, op de vloer van Paradiso. In het midden werd een CD-box met voorlezingen van Dante Alighieri's La divina commedia, door de vertaler gepresenteerd.

 

 

beurs voor kleine uitgevers

 

Aan de tafels van de Bosbespers / Ravenbergpers werd druk gediscussieerd over de jongste uitgaven.

 

 

 

 

 

beurs voor kleine uitgeversUitgeverij Bas Lubberhuizen (rechts boven) had zich dit jaar op de in de geschiedenis van Amsterdam geïnteresseerde gericht. Linksboven de uitgeverijen UB Leiden en De Ammoniet.

 

 

 

laatste aanpassing 14-12-2004